RAND REFINERY

Rafineria Rand to największy na świecie kompleks oczyszczania i hutnictwa metali szlachetnych. Założona została przez Izbę Górniczą Republiki Południowej Afryki w 1920 roku. Na początku działalności była to firma zajmująca się lokalnie rafinacją półścisłego stopu złota i srebra. Obecnie jest to uznany międzynarodowy lider w dziedzinie metali szlachetnych produkujący najpopularniejszą złotą monetę Krugerrand. Podstawowym działaniem tego kompleksu jest wytop, rafinacja i odzyskiwania metali szlachetnych oraz obróbkę wykańczającą o wysokim stopniu technologicznym. W ofercie rafinerii są produkty dla inwestycji, produktów luksusowych, przemysłowych i detalicznych. Strefa złota Germiston jest miejscem startowym dla młodych uczestników w branży złotniczej biżuterii, odbywającym szkolenie umiejętności z różnych inicjatyw CSR rafinerii Rand.

Rand Refinery jest synonimem integralności i jakości, który można znaleźć na odlewach, sztabach, monetach i medalionach. Wspomniany Krugerrand jest uznawany na arenie międzynarodowej kalsykę monet bulionowych, której produkcja przekroczyła wartość ponad 60 milionów uncji złota w obiegu. To sztandarowy produkt inwestycyjny rafinerii z Południowej Afryki. Rafineria Rand oferuje światowej klasy produkty i usługi związane ze złotem, których celem jest zapewnienie dostępności szlachetnego kruszcu dla każdego. Południowoafrykańska mennica/rafineria działa globalnie i dostarcza swoje produkty z metali szlachetnych nie tylko do bogatych rynków rozwiniętych, ale również dla gospodarek wschodzących.

Podsumowując, Rand Rafinery jest jedną z najbardziej renomowanych mennic na całym świecie. Firma posiada jedną z najsilniejszych pozycji na globalnym rynku metali szlachetnych. Aktualna cena złota https://cenazlota.pl/zloto notowanego na giełdzie londyńskiej.

Aktualna cena Krugerranda >>